Agata Nizińska

Aktorka filmowa, serialowa i teatralna, wokalistka. Swój czas dzieli między scenę i estradę, realizując projekty zarówno teatralne, telewizyjne, filmowe, jak i muzyczne. Prowadziła własny cykl programów na żywo na portalu internetowym WP oraz TVP2.  Wraz z zespołem koncertuje realizując projekt muzyczny „Madame Pik” z  repertuarem muzyki jazz, soul i blues. Obecnie przygotowuje się do roli w musicalu Karol, w którym zagra matkę Jana Pawła II.

Magdalena Samborska

Wschodząca gwiazda polskiej blogosfery, trzecia w Polsce blogerka modowa.

Modelka, która zajmuję się przede wszystkim prowadzeniem bloga, grafiką i obróbką zdjęć, stylizacją i make -upem. Wcześniej przez jakiś czas pracowała m.in. w PR-rze mody, zajmowała się pisaniem do internetu oraz dziennikarstwem radiowym – Polskie Radio BIS, Radio Kampus (własna audycja z muzyką elektroniczną) była też asystentką wydawcy programu porannego w Radiu Zet. Wreszcie jest także autorką nieistniejącego już portalu o modzie i zakupach TREND HUNT.

Agnieszka Kaczorowska

Aktorka i wybitna tancerka, posiada najwyższą klasę taneczną „S”. Zdobyła najwyższe możliwe do zdobycia trofea, a w 25 kwietnia w Austrii 2010 roku została Mistrzynią Świata w tańcach latynoamerykańskich. Bierze udział jako tancerka w kolejnych edycjach programu „Taniec z Gwiazdami”. Prowadzi wielkie medialne festiwale emitowane na żywo w telewizji Polsat. Szerokiej publiczności znana z roli Bożeny Lubicz w serialu Klan. Brała udział w serialu „Na dobre i na złe” i gra na deskach teatru w sztuce „Kochanie na kredyt”

Anna Gzyra

Aktorka filmowa, serialowa i teatralna. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie. W 2007 r.
Laureatka Trzeciej Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za rolę Felicji w przedstawieniu „Pułapka” na XXV Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. W tym samym roku zagrała jedną z głównych ról w filmie „Jutro idziemy do kina”. Popularność przyniosła jej rola Sylwii w serialu TVP 2 „M jak miłość”. Potem przyszły kolejne role w serialach i filmach: „m.in. „Hotel 52”, „Lekarze”, „Na dobre i na złe”, „Singielka”, „Na wspólnej”. Obecnie gra w serialu „Pierwsza miłość”. Mama kilkuletniej Helenki, miłośniczka sportu, zdrowego stylu życia i podróżowania.

Arlena Witt

Na YouTube tworzy „Po Cudzemu” o tym, jak lepiej mówić po angielsku, gdzie łączy naukę z rozrywką i humorem. Autorka nietypowej książki do angielskiej gramatyki „Grama to nie drama”. Aktywnie działa w mediach społecznościowych — na Twitterze, Snapchacie, a na Instagramie robi zdjęcia i prowadzi edukacyjny cykl „Słowo na dziś”. Zachęca do zdrowego rozsądku, humoru, myślenia, dystansu i mówienia innym miłych rzeczy.

Paulina Mikuła

Najsłynniejsza polonistka w kraju. Od czterech lat prowadzi na YouTubie kanał o języku polskim pod tytułem Mówiąc Inaczej. W 2016 roku wydała swoją pierwszą książkę, poradnik językowy, o tym samym tytule. Jest częstym gościem programów telewizyjnych i radiowych, a w latach 2016-2017 współprowadziła program w TVP2 pod tytułem „Bake off – Ale ciacho!”. Zdobyła wyróżnienie w kategorii „Twórca odpowiedzialny społecznie” podczas konferencji Blog Forum Gdańsk 2017 oraz tytuł Kuźni Mistrzów Mowy Polskiej Vox Populi 2017.